EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Relacja z II spotkania diagnozującego projektu „Efektywny Nauczyciel Zawodów Ekonomicznych”

Przeszło rok temu Nauczyciele i Nauczycielki przedmiotów zawodowych rozpoczęli swoją przygodę w projekcie  „Efektywny Nauczyciel Zawodów Ekonomicznych”. Nadszedł czas na pierwsze podsumowanie.

W dniach 07-08 listopada bieżącego roku odbyło się Spotkanie Diagnozujące, którego celem był sprawdzenie nowych umiejętności Uczestników i Uczestniczek nabytych w trakcie dwutygodniowych praktyk. W spotkaniu uczestniczyła nauczycielka z naszej szkoły Pani Wioletta Wilda. Podczas dwudniowego zjazdu Uczestniczki i Uczestnicy zmierzyli się z testami: teoretycznym i praktycznym oraz przeprowadzili prezentację dydaktyczną. Wszystko pod czujnym okiem Eksperta Kluczowego Marcina Gosławskiego oraz ewaluatorki projektu – dr Edyty Borys. Efekt spotkania diagnozującego był dla wielu  miłym zaskoczeniem, bo świadczył o zdobyciu wysokich umiejętnościach praktycznych i wiedzy teoretycznej. 

Zwieńczeniem spotkania było uroczyste wręczenie certyfikatów. Ekspert kluczowy podsumował Projekt, wysoko oceniając zaangażowanie nauczycieli i nauczycielek oraz zachęcał do dalszego doskonalenia umiejętności potrzebnych w pracy nauczyciela. Zmagania uczestników i uczestniczek związane z realizacją projektu zostaną przedstawione w specjalnej publikacji książkowej.

 Więcej informacji o projekcie na stronie www.enze.fnm.pl

 Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt realizowany jest w ramach umowy podpisanej z Ministerstwem Edukacji Narodowej
przez  Fundację na Rzecz Budowy Społeczeństwa Opartego na Wiedzy „Nowe Media”,
Priorytet III „Wysoka jakość systemu oświaty”,
Działanie 3.4 „Otwartość systemu edukacji w kontekście uczenia się przez całe życie”, 
Poddziałanie 3.4.3 „Upowszechnienie uczenia się przez całe życie – projekty konkursowe”.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.