EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Praktyki zawodowe 2011 – technik hotelarstwa

W okresie 3 – 28 października 2011 roku klasa III e odbyła praktyki zawodowe w podlaskich hotelach. 21 dziewcząt sprawdzało swoją wiedzę w praktyce, realizując program praktyk zawodowych w hotelach: Podlasie, Titanic, Pod Herbem, Zejer, Branicki, Neptun, Warszawa. Dziewczęta zapoznały się z organizacją pracy obiektów hotelowych, mogły również szlifować swoje umiejętności pracując w poszczególnych działach: recepcji, służby pięter czy gastronomii (sala konsumencka). Praktyki były niewątpliwie cennym doświadczeniem pozwalającym poznać tajniki pracy hotelarskiej.

Marta Spisak