EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

 

 

Ekonomik – najaktywniejszą szkołą w Konkursie "Otwarta firma"

Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych już od trzech lat bierze udział w ogólnopolskim projekcie Otwarta firma w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Przedsięwzięcie to promuje postawy przedsiębiorcze wśród młodych ludzi oraz przygotowuje uczniów do podejmowania decyzji zawodowych. Nasza Szkoła, realizując projekt, stwarza uczniom okazję do uczestniczenia w ciekawych zajęciach przygotowujących uczniów do świadomego wyboru ścieżki edukacyjnej i nawiązania współpracy z przedsiębiorcami lokalnego biznesu. Działania wspierane są przez  Komitet Honorowy na czele z Wicepremierem RP Waldemarem Pawlakiem oraz Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.