EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Literacka uczta!

27 października 2011r. uczniowie kl. ID wraz z organizatorkami: p. Małgorzatą Bielawską oraz p. Marią Wilczko wzięli udział w spotkaniu z niezwykle popularną, zarówno wśród młodzieży, jak i dorosłych pisarką, poetką i scenarzystką – Hanną Kowalewską.

Książki tej autorki są szerokim odzwierciedleniem panoramy życia. Od pierwszej strony wciągają czytelnika w magiczny świat bohaterów, którzy borykają się ze swoimi problemami , przeżywają małe i duże radości, a także pierwsze i kolejne miłości.

W trakcie spotkania uczniowie wiele dowiedzieli się o twórczej pracy pisarza, mieli również możliwość zadawania pytań, na które p. Hanna Kowalewska z cierpliwością odpowiadała.

Z przyjemnością informujemy, że wszystkie dotychczas wydane powieści Hanny Kowalewskiej są do wypożyczenia w szkolnej bibliotece. Zapraszamy J.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.