EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Na brązowo i pomarańczowo…

Pomarańczowo-brązowy dzień – za nami! Cieszymy się niezmiernie, że w tej kolorowej zabawie wzięli udział uczniowie, pani dyrektor Alina Kuptel, nauczyciele, pracownicy administracji szkoły. DZIĘKUJEMY!

Nagrody otrzymali: Karolina Sowińska z kl. IIIa (33 głosy, karta prezentowa Empiku), Gabriela Dyszkiewicz z kl. IIc (12 głosów, czekolada), Diana Zalewska z kl. IIf (3 głosy, czekolada), Jakub Sieńko z kl. Id (3 głosy, czekolada). Ponadto w wyniku losowania tę słodką nagrodę dostało jeszcze 10 osób.

Następna kolorowa zabawa to wampiriada. 29.11.11 r. (wtorek) obowiązywać będą czarno-białe przebrania! Zapraszamy!


Zarząd SU

Przewodnicząca

Gabriela Glińska kl. IIc

Wiceprzewodniczący

Błażej Rynkiewicz kl. IVb

Członkowie zarządu

Zuzanna Nawarenko kl. Ic

Patryk Kaszewski kl. Id

Małgorzata Gieniusz kl. IIId.

Oksana Charkiewicz kl. IIId

Sebastian Roszkowski kl. IVb