EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Na brązowo i pomarańczowo…

Pomarańczowo-brązowy dzień – za nami! Cieszymy się niezmiernie, że w tej kolorowej zabawie wzięli udział uczniowie, pani dyrektor Alina Kuptel, nauczyciele, pracownicy administracji szkoły. DZIĘKUJEMY!

Nagrody otrzymali: Karolina Sowińska z kl. IIIa (33 głosy, karta prezentowa Empiku), Gabriela Dyszkiewicz z kl. IIc (12 głosów, czekolada), Diana Zalewska z kl. IIf (3 głosy, czekolada), Jakub Sieńko z kl. Id (3 głosy, czekolada). Ponadto w wyniku losowania tę słodką nagrodę dostało jeszcze 10 osób.

Następna kolorowa zabawa to wampiriada. 29.11.11 r. (wtorek) obowiązywać będą czarno-białe przebrania! Zapraszamy!


media o nas

Zarząd SU

Przewodnicząca

Gabriela Glińska kl. IIc

Wiceprzewodniczący

Błażej Rynkiewicz kl. IVb

Członkowie zarządu

Zuzanna Nawarenko kl. Ic

Patryk Kaszewski kl. Id

Małgorzata Gieniusz kl. IIId.

Oksana Charkiewicz kl. IIId

Sebastian Roszkowski kl. IVb

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.