EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Międzynarodowy Dzień Języków Obcych

Język niemiecki, język rosyjski, język angielski to właśnie one zostały wywołane dzisiaj do tablicy. 21 października 2011 r. obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Języków Obcych. Jak co roku dostarczył on nam dużo radości, uśmiechu i zabawy.
W erze globalizacji znajomość języków obcych ułatwia nam swobodne przemierzanie kontynentów oraz poznawanie zwyczajów i kultur innych narodów. Dlatego też tak duży nacisk kładziemy na nauczanie języków obcych. Pomagają nam w tym nasi nauczyciele, którym dziękujemy za zorganizowanie tak energetyzującej imprezy. Dziękujemy również młodzieży za zaangażowanie, odwagę sceniczną i swobodę z jaką potrafią wciągnąć
do zabawy cała widownię.

Facebook