EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 183 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Uroczystość wręczenia stypendiów motywacyjnych Dyrektora Szkoły i nagród w szkolnych konkursach

21 października 2011 r. - najlepsi uczniowie Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. M. Kopernika odebrali dzisiaj stypendia motywacyjne Dyrektora Szkoły. Wyróżnionych zostało 26 uczniów, których osiągnięcia zakwalifikowały ich do grona najlepszych. Oto Oni: Aneta Malko, Monika Kalmus, Justyna Samoluk, Edyta Marcinkiewicz, Jolanta Abramowicz, Przemysław Kownacki, Emilia Krasowska, Ewelina Bajko, Ewelina Sienkiel, Krzysztof Gryg, Alicja Tarasiuk, Magdalena Jarosz, Mariola Piekutowska, Beata Rećko, Anna Goździk, Magdalena Olesiewicz, Joanna Wnorowska, Daniel Carewicz, Magdalena Cicha, Karolina Filipowicz, Ewa Rygasiewicz, Magdalena Kruczkowska, Artur Oleksiej, Rozalia Joanna Ciborowska, Agnieszka Porzecka, Magdalena Czaczkowska.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uroczystość wręczenia  stypendiów motywacyjnych Dyrektora Szkoły była dobrą okazją do wyróżnienia uczniów w konkursie i turnieju, które odbyły się już w naszej szkole.


Organizatorem pierwszego z nich był Pan Tomasz Ostapczuk. Wakacyjny Fotograficzny Konkurs Ekonomika na najlepszą, najbardziej intrygującą i ciekawą fotografię wygrała Magdalena Jarosz z klasy III e. Tuż za nią uplasowała się Magdalena Cicha z klasy III a, zaś trzecie miejsce zajął Sebastian Lichota z klasy II e. Cała trójka otrzymała z rąk Pani Dyrektor wartościowe nagrody. Gratulujemy!!!

XVI Turniej Warcabowy to już tradycja w naszej szkole. Zapoczątkowany przez Panią Wiesławę Hajduk corocznie angażuje wielu fascynatów tej popularnej gry. Obecnie pieczę nad organizacją i przebiegiem Turnieju trzyma Pani Małgorzata Bielawska, która pielęgnuje zapoczątkowaną 16 lat temu tradycję rywalizacji. W tym roku prawdziwym osiągnięciem jest zajęcie trzeci raz z rzędu I miejsca przez ucznia klasy III d Huberta Faszczewskiego. II miejsce przypadło Rafałowi Lenczewskiemu z klasy II d,  trzecie Łukaszowi Danilukowi z klasy III c. Finaliści i wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i zaproszenie do szkolnej czytelni na ciepłe pączki. Gratulujemy!!!

Facebook