EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

II Międzyinternatowy Turniej Piłki Nożnej

11 października na naszym „Orliku” odbył się Międzyinternatowy Turniej Piłki Nożnej.   Już po raz drugi zawodnicy z wielu internatów i bursy szkolnej dzielnie walczyli o puchar Prezesa Towarzystwa Internatów i Burs. Gra toczyła  się na bardzo wysokim, wyrównanym poziomie.  Emocje udzielały się zarówno samym zawodnikom, jak również ich trenerom i opiekunom. Jak zawsze mogliśmy liczyć na gorący doping wspaniałej publiczności.  Mecz  finał owy rozstrzygnął się dopiero w rzutach karnych.


A oto zwycięzcy:
I miejsce  –  Internat Szkół  Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Białymstoku
II miejsce  - Internat Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku
III miejsce – Bursa Szkolna w Białymstoku

Gratulujemy i zapraszamy za rok.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.