EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Konferencja promująca Projekt

Konferencja promująca Projekt „Nauki ścisłe priorytetem społeczeństwa opartego na wiedzy

W dniu 30 września 2011r. odbyła się konferencja promująca drugi etap Projektu „Nauki ścisłe priorytetem społeczeństwa opartego na wiedzy. W spotkaniu uczestniczyli rodzice, uczniowie i nauczyciele naszej szkoły.


O konferencji przeczytasz na  stronie www Projektu pod adresem:  http://zshe-projekt.pl

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.