EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 242 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Kolejna lekcja

Kolejna lekcja, która pozwoliła nam poznać kultury innych krajów już za nami! Tym razem mieliśmy olbrzymią przyjemność poraz kolejny gościć znanego podróżnika – pana Zbigniewa Pawlaka. Oprowadził nas on po świecie ludzi żyjących w Afganistanie. Znakomita prelekcja poparta świetnymi zdjęciami pokazała nam kraj ogarnięty wojną, w którym żyją ludzie przepełnieni nadzieją na lepsze jutro.

Facebook