EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Żywa biblioteka

Wszystkich zainteresowanych „żywymi książkami” zapraszamy do Centrum im. Ludwika Zamenhofa (ul. Warszawska 19) w dniach 15-16 października, w godz.12.00 – 17.00.
Jesteśmy przekonani, że spotkanie z tego typu książkami zachęci czytelników do zapoznawania się z prawami człowieka i wzrostu świadomości na temat stereotypów i uprzedzeń oraz ich negatywnych konsekwencji dla jakości stosunków społecznych.Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.