EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Żonkilowe "Pola nadziei"

„Budzić nadzieję w sobie i innych, oznacza: dodawać odwagi, dodawać życia”
Phil Bosmans

Podobnie jak w ubiegłym roku, już w październiku przystąpiliśmy do drugiej  edycji kampanii „Pola nadziei”. Pierwszym wykonanym przez nas zadaniem było posadzenie przed szkołą, otrzymanych z fundacji „Pomóż Im” cebulek żonkili. Mamy nadzieję, że kiedy zakwitną na wiosnę, będą przypominać, że niesienie pomocy cierpiącym dzieciom, to jedna z najpiękniejszych cech człowieka.


Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.