EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 230 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Komórka na misje!

Szkolne Koło Wolontariatu dołącza się do akcji! Dołącz się i TY!Szafki, szuflady, pudła z drobiazgami to najczęstsze miejsca, gdzie trafiają stare, zużyte i niepotrzebne telefony komórkowe. Istnieją jednak instytucje, dzięki którym telefony zyskują drugie życie. Odnowione telefony mogą być ponownie używane. Trafiają przede wszystkim do krajów rozwijających się, zapewniając dostęp do środków komunikacji po najniższej cenie.
Telefony, które nie mogą być powtórnie wykorzystane, będą poddane recyklingowi. Zdobyte w ten sposób fundusze, wspomogą działalność misyjną i pomogą potrzebującym w wielu krajach, w których pracują misjonarze Werbiści.

Stare i niepotrzebne telefony (z baterią) można zostawiać w sali nr 55 – Świetlica lub w pokoju p. Pedagog.

Facebook