EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Pomagamy

Kontynuując ubiegłoroczną, ogólnopolską akcję „Pola Nadziei”, ponownie nawiązaliśmy współpracę z Fundacją „Pomóż Im”, w celu czynnego niesienia pomocy dzieciom z białostockiego hospicjum. Kampania „Pola Nadziei” przebiega w dwóch etapach:
*jesiennym:
- sadzenie żonkili  przy szkole ( 01 – 15 października)
*wiosennym:
- możliwość udziału w kursie dla wolontariuszy,
- udział w konkursach: plastycznym, poetyckim, fotograficznym,
- udział w projekcjach filmowych, koncertach, festynach
- udział w kwestach świątecznych
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.polanadziei.bialystok.pl

media o nas

ośrodek karierykoło hotelarsko-turystyczne133 Szkolna Grupa Amnesty Internationalkumunoque

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.