EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Wakacyjny Konkurs Ekonomika rozstrzygnięty!

W piątek 30 września minął ostateczny termin  głosowania na zgłoszone prace konkursowe. Do 30 września na szkolnym facebooku Internauci mieli za zadanie ocenić 27 zdjęć z Waszych wakacyjnych wojaży. Zwyciężyła z ilością 95 głosów fotografia Magdaleny Jarosz z klasy 3E /fot. 1/. Drugie miejsce zajęła Magdalena Cicha z klasy 3A z 87 głosami /fot.2/, trzecie Sebastian Lichota /fot.3/ z klasy 2E 81 głosów. Zwycięzcy otrzymają cenne nagrody rzeczowe. Gratulujemy!!! Wszystkie prace wraz opisami możecie obejrzeć na naszej stronie na facebooku


Facebook