„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Wykaz zajęć i terminów realizacji dodatkowej godziny

Wykaz zajęć i terminów realizacji dodatkowej godziny
w roku szkolnym 2015/2016

Lp

Imię i Nazwisko

Rodzaj zajęć

Termin

godzina

dzień tyg.

1.     

Bachurek-Zalewska Agnieszka

Szkolne Koło Teologiczne

15,30-16,15

poniedziałek

2.     

Borecka Violeta

zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

8,55-9,40

czwartek

3.     

Dacz Marek

zajęcia wyrównawcze z wos-u

15,30-16,15

poniedziałek

4.     

Danilczyk-Zabawska Krystyna

zajęcia z lekkiej atletyki

15,30-17,oo

poniedziałek

5.     

Dawidziuk Jolanta

przygotowanie do matury – j. niemiecki  

8,oo-8,45

czwartek

6.     

Drewnowska Ewa

zajęcia przygotowujące do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe wg starej i nowej formy  

14,30-15.15

środa lub piątek

7.     

Dziedziul Marta

sekcja sportowa, od 20.10 – zajęcia taneczne

15,30-17,oo

18,oo-19,oo

czwartek

poniedziałek

8.     

Dżega Anna

zajęcia wyrównujące i utrwalające

15,30-16,15

środa

9.     

Filipowicz Wojciech

fakultety wos

15,30-16,15

czwartek

10. 

Gauk Andrzej

zajęcia przygotowujące do matury z j. polskiego

14,35-15,20

8,oo-8,45

środa

piątek

11. 

Gogol Marcin

zajęcia rekreacyjno-sportowe

15,oo-16,30

wtorek

12. 

Gołębiowska Ewa

zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego , zajęcia wyrównawcze

15,30-16,15

 

poniedziałek

lub wtorek

13. 

Gołubowska Barbara

zajęcia wyrównawcze przygotowujące do egzaminu zawodowego

14,35-15,20

wtorek

14. 

Gorszewski Paweł

warsztaty teatralne

16,25-17,10

czwartek

15. 

Humeńczyk Krzysztof

zajęcia z dyscyplin siłowych  

15,30-17,oo

wtorek

16. 

Jerzewska-Palmer Teresa

zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

14,30-15,15

wtorek

17. 

Kanclerz Małgorzata 

zajęcia przygotowujące do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, oraz wyrównawcze

14,30-15,15

wtorek

18. 

Kowejsza Katarzyna

zajęcia wyrównawcze  z matematyki

8,oo-8,45

 

poniedziałek lub

środa

19. 

Kozłowska Marta

zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego oraz do konkursów i olimpiad

13,45-15,25

środa

20. 

Leszczyńska Jolanta

zajęcia wyrównawcze

15,30-16,15

czwartek

21. 

Lubas Renata

przygotowanie do egzaminów

15,25-16,15

14,40-15,30

środa (co 2 tyg.)

czwartek (co 2 tyg.)

22. 

Łapina Grażyna

przygotowanie do konkursów i olimpiad

15,3o-16,15

środa

23. 

Mazur-Korniłowicz Marta

zajęcia przygotowujące do matury z j. polskiego

13,30-14,25

wtorek

24. 

Mieleszko Jolanta

zajęcia przygotowujące do matury
z j. rosyjskiego

14,30-16,oo

czwartek (co 2 tyg.)

25. 

Milewska Beata

zajęcia dot. samorządności uczniów

15,30-16,30

poniedziałek

26. 

Misiejuk Andrzej

koło teologiczne

15,30-16,15

poniedziałek

27. 

Mojsak Małgorzata

wychowanie do życia w rodzinie

12.45-13.30.

piątek,

28. 

Muszyńska Monika

zajęcia wyrównawcze  z języka niemieckiego

14,40-15,25

środa

29. 

Nartowicz Aneta

zajęcia wyrównawcze z prawa, przygotowanie do konkursów

15,30-16,15

czwartek (co 2 tyg.)

30. 

Niczyporuk Małgorzata

zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

8,oo-8,45

czwartek

31. 

Olszewska Ewa

zajęcia wyrównawcze  z matematyki

8,oo-8,45

wtorek

32. 

Pańkowska Katarzyna

zajęcia przygotowujące do egz. maturalnego

z matematyki

13,45-14,30

środa/czwartek

33. 

Piekarski Kamil

zajęcia wyrównawcze z org. sprzedaży

14,35-15,20

środa

34. 

Piotrowska Anna

zajęcia wyrównawcze dla klas III  

13,30-14,30

poniedziałek

35. 

Przeździecki Grzegorz

fakultety  wos-u

15,20-16,05

poniedziałek

36. 

Przybyszewska-Pukszta Urszula

zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

15,30-16,15

piątek

37. 

Rojecka Lucyna

zajęcia wyrównawcze z geografii

15.30-16.15

poniedziałek

38. 

Roman Grażyna

przygotowanie do egz. potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, oraz do konkursu

z rachunkowości

15,30-16,15

środa

39. 

Rygorowicz Tomasz

przygotowanie do olimpiady i konkursów, zajęcia wyrównawcze

15,30-16,15

czwartek

40. 

Saniukowicz Iwona

zajęcia rozwijające zainteresowania artystyczne

11,15-12,oo

środa

41. 

Spisak Marta

przygotowanie do olimpiady wiedzy hotelarskiej  

14,30-15,20

wtorek, środa
(co 2 tyg.)

42. 

Stankiewicz Mirosława

zajęcia wyrównawcze

13,30-14,15

piątek

43. 

Strzelińska Urszula

przygotowanie do egzaminu zawodowego

15,30-16,15

czwartek

44. 

Szargiej Elżbieta

szkolne koło wolontariatu

15,30-16,15

poniedziałek

45. 

Śliżewska Maria

zajęcia wyrównawcze z fizyki

15,30-16,15

środa (co 2 tyg.)

46. 

Terlecka Katarzyna

biblioteka

16.00 - 16.30

poniedziałek

47. 

Talipska Agnieszka

zajęcia  z techniki biurowej

14,40-15,25

wtorek

48. 

Wilczko Maria

biblioteka

15,oo-16,oo

środa

49. 

Wolniakowska Marta

zajęcia z j. angielskiego, poziom rozszerzony

10,45-11,30

piątek

50. 

Woźniewska Edyta

zajęcia wyrównawcze i przygotowujące do egzaminów zawodowych A35,A36

8,oo-8,45

środa

51. 

Zdrodowski Henryk

zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka angielskiego

14,40-15,25

czwartek lub piątek (co 2 tygodnie)

52. 

Zielińska Katarzyna

fakultety z biologii

14,40-15,25

czwartek