EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Zarząd SU wybrany!

W dniu 23.09.2011 r. odbyło się spotkanie Rady Samorządów Klasowych, na którym wybrano członków Zarządu SU. Do przewodniczącej Zarządu - Karoliny Sowińskiej z kl. IIIa dołączyli: Dąbrowski Michał (wiceprzewodniczący) z kl. Id ,Kuczyńska Karina z kl. IIe,Makowski Kamil z kl. IIe, Drzewiecki Rafał z kl. IIIc, Cicha Magdalena z kl. IIIa, Owłasiuk Monika z kl. IIc, Michał Świstak z kl. Ib, Krystian Parzych z kl. IIId. Nowy rok szkolny, nowy zarząd, a z nim świeżość, pomysłowość i… radosne niespodzianki. Nowowybranym życzymy, by wszystkie ich barwne pomysły znalazły uznanie i wsparcie koleżanek, kolegów, nauczycieli.Gratulujemy! Cieszymy się z możliwości współpracy!:)
Opiekunowie SU

Zarząd SU

Przewodnicząca

Gabriela Glińska kl. IIc

Wiceprzewodniczący

Błażej Rynkiewicz kl. IVb

Członkowie zarządu

Zuzanna Nawarenko kl. Ic

Patryk Kaszewski kl. Id

Małgorzata Gieniusz kl. IIId.

Oksana Charkiewicz kl. IIId

Sebastian Roszkowski kl. IVb