EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

 

 

ZSHE Liderem Edukacji Zawodowej w konkursie MEN

Technikum Handlowo-Ekonomiczne spełnia wysokie standardy, które podlegały ocenie konkursowej m.in.: efektywność kształcenia i zdawalność egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, udział uczniów w turniejach i olimpiadach zawodowych oraz uzyskane przez nich wyniki, współpraca szkoły z pracodawcami i instytucjami rynku pracy, instytucjami naukowo – badawczymi, szkołami wyższymi, umożliwiająca uczniom doskonalenie umiejętności oraz zdobywanie dodatkowych umiejętności, kwalifikacji i uprawnień zawodowych, które zwiększają ich szanse na zatrudnienie.

Uroczystość wręczenia prestiżowych dyplomów odbyła się 14 września 2011 r. w siedzibie MEN. Panie: dyrektor Alina Kuptel oraz kierownik kształcenia praktycznego Wioletta Wilda odebrały dyplom i gratulacje z rąk sekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej, Krystyny Szumilas. Ponadto szkoła otrzymała nagrodę - zestaw multimedialny: tablica interaktywna, projektor, wizualizer. :)

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.