EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 295 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Sprzątanie Świata 2012

W odpowiedzi na apel Departamentu Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Białymstoku po raz kolejny nasza szkoła wzięła czynny udział w akcji „Sprzątanie Świata”. Rezultaty przerosły pierwotne oczekiwania. Reprezentująca szkołę klasa III d technikum uprzątnęła znaczną powierzchnię Lasu Pietrasze przekształcając ten zaśmiecony teren w miejsce wypoczynku i rekreacji. O pogodną atmosferę pracy zadbali opiekunowie pani Małgorzata Bielawska i pan Krzysztof Siemieniuk.

Facebook