EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Zapraszamy do konkursów

1. Czytelniczego: „Czy znasz twórczość Hanny Kowalewskiej?” („Tego lata w Zawrociu”, „Julita i huśtawki”, „Maska Arlekina”);

2. Plastycznego: wykonanie plakatu informującego o spotkaniu z Hanną Kowalewską w technice: grafika komputerowa, collage, malarstwo (farba plakatowa, tempera). Wymiary prac dowolne, max 50x70. Zgłoszenia przyjmują nauczyciele bibliotekarze.

Uczestnicy konkursu mają zapewniony udział w spotkaniu z Hanną Kowalewską – autorką niezwykle ciekawych powieści dla młodzieży.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.