EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Niecierpiące zwłoki

Pan Paweł Gorszewski – nauczyciel WOK-u w naszej szkole, założyciel i reżyser grupy teatralnej KUMONOQUE, pisarz. Tak, tak pisarz! Opublikował już dwie swoje książki (2004, 2009).

A dziś… Dziś, w najnowszym numerze miesięcznika kulturalnego „Bluszcz” (nr 9, wrzesień 2011) znajdziecie Jego opowiadanie pt. „Niecierpiące zwłoki”, które zakwalifikowało się do konkursu organizowanego przez w/w czasopismo.

Panie Profesorze! Trzymamy kciuki, jesteśmy pewni, że każdy kto przeczyta opowiadanie (dostępne w czytelni), z radością i przekonaniem odda na nie swój głos. :)

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.