EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Moja szkoła? Moja szkoła!

W dniu 6.09.2011 r. odbyło się spotkanie uczniów klas I i II z Rzecznikiem Praw Ucznia panią profesor Elżbietą Golińską, opiekunami SU panią Lucyną Rojecką i panią Małgorzatą Bielawską oraz przewodniczącą SU Karoliną Sowińską, uczennicą kl. III a. Uczniowie poznali swoich przedstawicieli, wybrane paragrafy statutu szkoły, dotychczasowe działania SU i innych grup tworzących życie szkoły. Mamy nadzieję, że dzisiejsze spotkanie zaowocuje aktywnością młodzieży w życiu szkolnej społeczności.

Zarząd SU

Przewodnicząca

Gabriela Glińska kl. IIc

Wiceprzewodniczący

Błażej Rynkiewicz kl. IVb

Członkowie zarządu

Zuzanna Nawarenko kl. Ic

Patryk Kaszewski kl. Id

Małgorzata Gieniusz kl. IIId.

Oksana Charkiewicz kl. IIId

Sebastian Roszkowski kl. IVb