EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Książka na wakacje

Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie czytelniczym i plastycznym : „Czy znasz twórczość Hanny Kowalewskiej?”
Szkolny etap konkursu odbędzie się we wrześniu 2011 r., dlatego już teraz zachęcamy do przeczytania książek, które od początku pobudzają ciekawość czytelnika oraz trzymają w napięciu aż do ostatniego zdania:

  • „Tego lata w Zawrociu”,
  • „Julita i huśtawki”,
  • „Maska Arlekina”.

W/w tytuły są dostępne w każdej bibliotece.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.