EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Spotkanie z poezją

Pani T. Radziewicz opowiedziała uczniom w jaki sposób rozwijała i rozwija się jej twórczość, gdzie prezentuje swoje wiersze, w jakich konkursach wzięła udział, jakie nagrody otrzymała, jak doszło do wydania pierwszego tomiku jej wierszy. Odczytała też wiersz „Podciśnienie”, zamieszczony w zbiorze poezji „Lewa strona”. Jeden egzemplarz publikacji przekazała gospodarzom spotkania.
Sympatyczny nastrój i miła atmosfera sprawiły, że uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali poetki, a później zadawali pytania na nurtujące ich tematy.
Na zakończenie spotkania pani Teresa Radziewicz wręczyła nagrody i wyróżnienia uczestnikom szkolnego konkursu bibliotecznego, zorganizowanego z okazji Międzynarodowego Święta Bibliotek Szkolnych.
Nagrodę za wiersz o bibliotece otrzymał Dariusz Romańczuk z kl. IVe. Wyróżnieni zostali: Aneta Malko z kl. IIIc oraz klasa IIIf.
Nagrodę za prezentację multimedialną o polskim poecie lub pisarzu otrzymała Monika Kalmus z kl. IIIc. Wyróżnieni zostali: Agnieszka Kempista z kl. Id, Jolanta Abramowicz, Katarzyna Fronc, Marlena Ziemkiewicz, Sylwia Jabłońska, Justyna Leonowicz, Karolina Niemyńska, Elwira Zalewska, Patryk Grabowski, Rafał Mocarski z kl. IIb.
Gratulujemy!
Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach bibliotecznych.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.