„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Spotkanie z poezją

Pani T. Radziewicz opowiedziała uczniom w jaki sposób rozwijała i rozwija się jej twórczość, gdzie prezentuje swoje wiersze, w jakich konkursach wzięła udział, jakie nagrody otrzymała, jak doszło do wydania pierwszego tomiku jej wierszy. Odczytała też wiersz „Podciśnienie”, zamieszczony w zbiorze poezji „Lewa strona”. Jeden egzemplarz publikacji przekazała gospodarzom spotkania.
Sympatyczny nastrój i miła atmosfera sprawiły, że uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali poetki, a później zadawali pytania na nurtujące ich tematy.
Na zakończenie spotkania pani Teresa Radziewicz wręczyła nagrody i wyróżnienia uczestnikom szkolnego konkursu bibliotecznego, zorganizowanego z okazji Międzynarodowego Święta Bibliotek Szkolnych.
Nagrodę za wiersz o bibliotece otrzymał Dariusz Romańczuk z kl. IVe. Wyróżnieni zostali: Aneta Malko z kl. IIIc oraz klasa IIIf.
Nagrodę za prezentację multimedialną o polskim poecie lub pisarzu otrzymała Monika Kalmus z kl. IIIc. Wyróżnieni zostali: Agnieszka Kempista z kl. Id, Jolanta Abramowicz, Katarzyna Fronc, Marlena Ziemkiewicz, Sylwia Jabłońska, Justyna Leonowicz, Karolina Niemyńska, Elwira Zalewska, Patryk Grabowski, Rafał Mocarski z kl. IIb.
Gratulujemy!
Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach bibliotecznych.

GODZINY PRACY

 

Wypożyczalnia

Pn. 10.30–17.00

Wt. 8.30–14.30

Śr. 8.30–15.00

Czw. 11.00–17.00

Pt. 11.00–16.00

 

Czytelnia

Pn. 8.30–15.30

Wt. 10.00–17.00

Śr. 11.00–17.00

Czw. 8.30–13.30

Pt. 8.30–13.30