EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Żonkilowe Pola Nadziei

Tym razem postanowiliśmy  włączyć się do działań  fundacji „Pomóż  Im”, wspierającej  Białostockie  Hospicjum dla Dzieci. Doskonale zdajemy sobie sprawę,  w jak trudnej sytuacji życie stawia tych, którzy muszą zaakceptować to, z czym tak trudno  się pogodzić, a co w pewnym momencie staje się nieuniknione – śmierć dziecka. Białostockie Hospicjum dla Dzieci niesie pomoc wszystkim tym, którzy muszą zmierzyć się z losem i do końca towarzyszyć swym najbliższym w chorobie i cierpieniu.
Pierwszą akcją zainicjowaną przez nauczycielki: Marię Wilczko, Katarzynę Wieliczko oraz Małgorzatę Bielawską było sadzenie żonkili na placu szkolnym wraz  z grupą ochotników z klasy III F: Martyną Grygoruk, Patrycją Dziejmą, Martą Romańczuk, Anną Stocką i  Dorotą Szymborską.
Żonkilowe Pola Nadziei, które, mamy nadzieję, pięknie zakwitną na wiosnę, będą znakiem jednoczącym społeczeństwo z osobami cierpiącymi, uwrażliwią na ich potrzeby, a także skłonią do refleksji nad sensem cierpienia, bólu i samotności.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.