EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Spotkanie metodyczne nauczycieli bibliotekarzy

27 września 2010 r. w bibliotece XI LO im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Białymstoku odbyło się spotkanie metodyczne nauczycieli bibliotekarzy, zorganizowane i prowadzone przez panią Olgę Topolewską, kierownika wydziału informacyjno-bibliograficznego CEN w Białymstoku. Nauczycieli uczestniczących w spotkaniu powitał i osobiście oprowadził po szkole dyrektor Andrzej Rybnik.
Program spotkania obejmował następujące zagadnienia:
1. Propozycja standardów pracy biblioteki szkolnej
2. Prezentacja pracy biblioteki XI LO w Białymstoku
3. Aktualności – prawo autorskie w szkołach; nowości wydawnicze

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.