„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

4 7 11 23 26

 

 

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Akademia papieska

Papież bardzo kochał młodzież. Mówił, że jej ufa, że w nią wierzy, że młodzież jest Jego nadzieją. Młodzi z entuzjazmem, żywiołowo odpowiadała na Jego wezwanie, chłonęła każde Jego słowo. Ojciec Święty wiedział doskonale, jakim rytmem biją młode serca. Czuł, ze młodzi szukają odpowiedzi na podstawowe pytania, że szukają nie tylko sensu, ale i konkretnego projektu, według którego mają budować swoje życie.

Teraz nadal Papież nas szuka. Woła każdego z nas po imieniu swoim łagodnym i przynaglającym głosem. Woła bogactwem swojej nauki. A my czujemy w głębi, że i tym razem nie możemy go zawieść, że przyszedł czas, by czerpać ze skarbca jego mądrości, by być na miarę nadziei pokładanej w nas przez Jana Pawła II.

Wdzięczni  Bogu za dar  beatyfikacji Karola Wojtyły – Jana Pawła II, w 20 – tą rocznicę obecności papieskiej w naszym mieście, młodzież naszej szkoły przygotowała Akademię Papieską: „ Szukałem was…- papież do młodych”  w dniu 2.06.2011 r.( przygotowaną pod kierunkiem p. Agnieszki Bachurek- Zalewskiej), oraz Wystawę Papieską: „Ojciec Święty w pamięci młodych” (przygotowana pod kierunkiem p. Marii Kondzior i Małgorzaty Bielawskiej) zaprezentowaną na parterze naszej szkoły w dniach 31.05 – 6.06.2011 r.

Facebook