EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Ośmiu Wspaniałych

„Jeśli odkryjesz, że serce masz pełne troski o drugiego człowieka,
możesz być pewien, iż odniosłeś sukces.”
Maya Angelou

PAULINA KOPYCIŃSKA ucz. kl. III b
– laureatką XVI edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków Ośmiu Wspaniałych.

„- Człowiek jest wart tyle, ile może dać innemu i z biegiem czasu wszyscy się tego uczymy – stwierdził Tadeusz Truskolaski, prezydent Białegostoku. – Wolontariusze poznają tę prawdę dużo wcześniej, ofiarowując siebie innym już od najmłodszych lat. Docierają wszędzie tam, gdzie ludzie potrzebują pomocy.
- Wzory do naśladowania są nam wszystkim potrzebne, dlatego chciałabym podziękować tym, którzy swoją postawą uczą innych dobrego życia – powiedziała Joanna Fabisiak, posłanka na Sejm RP.”

Kurier Poranny, 9.04.2011

Paulinko,
GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.