EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 215 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Finał XVI Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

W dniach 15-16 kwietnia 2011 roku Marta Kościuczyk, uczennica klasy IVe, brała udział w zawodach III stopnia XVI Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich w Szczecinku. Marta uzyskała tytuł finalisty i została zwolniona z części pisemnej Egzaminu Potwierdzającego Kwalifikacje Zawodowe; otrzyma automatycznie maksymalną ilość punktów. Martą opiekowała się p.prof.Elżbieta Golińska.

Facebook