EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 134 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Wycieczka edukacyjna do Wrocławia

W dn. 4-8.04.2011 r. uczniowie klas III i IV w ramach projektu unijnego „Kształcenie zawodowe kluczem do kariery” uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Wrocławia.
Program wycieczki obejmował zajęcia tematyczne prowadzone przez nauczycieli oraz wizyty zawodoznawcze w firmach: hotelu „Diament”, Wrocławskim Parku Wodnym, IKEI. Uczniowie spotkali się z przedstawicielem Biura Promocji Miasta, który na przykładzie Wrocławia, omówił skuteczny marketing miast.
W bogatym programie wycieczki znalazły się również: Panorama Racławicka, Uniwersytet Wrocławski, Pałac Królewski, Hala Stulecia, Zamek Grodno, Zamek w Książu, Muzeum Sztolni i wiele innych atrakcji. Dzięki barwnym opowieściom pani przewodnik historia Wrocławia głęboko zapadła w nasze serca i umysły. Mocnych wrażeń dostarczył nam spektakl operowy „Joanna d`Arc”, zaś dużo radości sprawiła zabawa w odszukiwanie krasnali (!).
Do Białegostoku wróciliśmy pełni wrażeń i nowych doświadczeń.

Prezentacja

Facebook