EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 157 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Powiedz nie trądzikowi

OGÓLNOPOLSKA KAMPANIA EDUKACYJNA
„POWIEDZ NIE TRĄDZIKOWI”

Uczniowie klas I i II uczestniczą w programie „Powiedz nie trądzikowi”, którego koordynatorem szkolnym jest pedagog Mariola Krawczyk-Janowik. Celem programu jest zwiększenie świadomości uczniów, że trądzik jest chorobą, którą należy i można leczyć. Dnia 25.03.2011r uczniowie skorzystali z konsultacji dermatologicznych w „DERMOLOCIE” – mobilnym gabinecie dermatologa. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem wśród uczniów, którzy zostali wyposażeni w pakiet informacji i materiałów edukacyjnych ( ulotki z próbką dermokosmetyku, przypinki ).

Facebook