EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Noc bibliotek w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku

 

Wychowankowie internatu uczestniczą w  "Nocy bibliotek
w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku"


Po raz kolejny mieliśmy przyjemność uczestniczyć w „Nocy bibliotek”,  której gospodarzem było Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku. Tegoroczne hasło imprezy to „Absurd nie czytać”.
Organizatorzy przygotowali moc atrakcji m.in. wystawę „Szyte, tkane, malowane” oraz spotkanie i warsztaty manualne z autorką. Mogliśmy również zwiedzić zakamarki biblioteki niedostępne na co dzień  dla uczestników.

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.