EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

WARSZTATY ZDROWEGO GOTOWANIA

We wrześniu  w kuchence internatu ZSHE odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu „Warsztaty zdrowego gotowania”. Celem warsztatów jest promowanie zdrowej żywności wykorzystując sezonowe owoce i warzywa.

Mając na uwadze Międzynarodowy Dzień Jabłka uczyliśmy się piec szarlotki, placki  z jabłkami oraz zrobiliśmy pyszny kisiel.  Warto sięgać po jabłka nie tylko w formie surowej, młodzież udowodniła, że znakomicie smakują również w wypiekach.

Zajęcia pokazały, że praca w miłym towarzystwie może być przyjemna i dawać wiele satysfakcji. Gotowanie zakończyło się wspólną degustacją przygotowanych  przysmaków.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.