EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 118 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Radni w ZSHE

W środę 23 marca 2011 r. białostoccy radni: Stefan Nikiciuk, Michał Karpowicz, Marcin Szczudło oraz Denis Dawidziuk z Młodzieżowej Rady Miejskiej, spotkali się z grupą uczniów naszej szkoły. Samorządowcy przybliżyli młodzieży tajniki swojej pracy, opowiedzieli o pracach w komisjach, zasobach finansowych miasta, współpracy z radą i prezydentem.
W dalszej części spotkania młodzież rozmawiała z radnymi nt. możliwości studiowania w Białymstoku, o ofercie pracy w województwie. Poruszyła również problem funkcjonowania komunikacji miejskiej, e-biletów.
Spotkanie zorganizowała Młodzieżowa Rada Miejska Białegostoku. Dziękujemy!

SU

Facebook