EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Rekrutacja do Internatu ZSHE.

INFORMACJA

Rekrutacja do Internatu Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaj Kopernika w Białymstoku 2023/2024 03.08.2023r. Podano do wiadomości listy kandydatów przyjętych do internatu na rok szkolny 2023/2024.

MOŻNA SPRAWDZIĆ listę osobiście w internacie lub po wpisaniu adresu: http://bialystok.nullo.pl i zalogowaniu się na swoje konto (login, hasło - posiada każdy uczeń, który składał wniosek o przyjęcie do internatu).

Rekrutacja uzupełniająca Rekrutacja uzupełniająca na wolne miejsca od 4 sierpnia 2023 r. do 7 sierpnia 2023 r. do godziny 15.00 (rekrutacja bez wykorzystania systemu informatycznego).

Osoby zainteresowane, które nie zostały zakwalifikowane do internatu w rekrutacji podstawowej mogą wziąć udział w postępowaniu uzupełniającym zgodnie z harmonogramem. Wniosek o przyjęcie do placówki można złożyć w internacie wraz z dokumentami potwierdzającymi przez kandydata warunki lub kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym we wskazanym powyżej terminie.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.