EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

UROCZYSTE POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

27 kwietnia 2023r. społeczność  internatu pożegnała tegorocznych Absolwentów.  Pani kierownik Ewa Górska wygłosiła piękne słowa i złożyła życzenia Abiturientom. Słowa podziękowania do całej Rady Wychowawczej skierowali również Absolwenci. Wychowankowie, którzy angażowali się w działalność na rzecz internatu otrzymali nagrody książkowe, dyplomy i listy gratulacyjne.

Grupy IX, X i XI  przy wsparciu wychowanków z innych grup pod kierunkiem wychowawczyń: Anety Żebrowskiej, Anety Krasińskiej i Marty Kirylenko przygotowały montaż słowno – muzyczny, który podkreślił  podniosłą atmosferę tej uroczystości.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.