EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Wszyscy okolicę sprzątamy bo o naturę dbamy

26 kwietnia 2023r. mieszkańcy internatu uczestniczyli w  akcji „Czysta Rzeka” w ramach swojego sztabu „Wszyscy okolicę sprzątamy bo o naturę dbamy”. Wolontariusze sprzątali rzeczkę Bażantarkę oraz otoczenie Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku. Akcji sprzyjała dobra pogoda, która zachęcała do porządków. Wolontariusze znajdowali przede wszystkim butelki, puszki, porzucone ubrania oraz metalowe części urządzeń znajdujące się  w rzeczce. Wyławianie tych „skarbów” wymagało poświęcenia, sprawności fizycznej i uwagi, by nie wpaść do wody. W ramach akcji wolontariusze sprawdzili stan czystości otoczenia szkoły, zebrali śmieci, wykazując się proekologiczną postawą.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.