EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 281 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Forum Szkół 2011

W dniach 15-16 marca w Zespole Szkół Rolniczych odbywają się tegoroczne Targi Zawodowe. Oferta szkól zawodowych skierowana jest do  gimnazjalistów z województwa podlaskiego. Nasze stoisko promują uczniowie i uczennice z klas:  Ie, Ic, IIIe, IIa. Stoisko ZSHE wyróżniała ciekawa aranżacja oraz słodkie niespodzianki i gadżety oferowane przyszłym kandydatom do naszej szkoły.

Opracowała Iwona Saniukowicz


Facebook