EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Yo y la comida española

Za nami już 2 tygodnie pobytu na praktykach zawodowych w Maladze. Pracujemy, pilnie się uczymy, ale w czasie wolnym przyjemnie doświadczamy hiszpańskiej rzeczywistości. Jednym z milszych doznań, z jakim przyszło nam się zmierzyć jest bez wątpienia odmienność lokalnej kuchni. W ciągu tych dwóch tygodni widzieliśmy stragany pełne rozmaitych przypraw. Andaluzyjskie słodkości kuszą nas z licznych stoisk. Codziennie widzimy nieznane nam wcześniej owoce i warzywa. Mariscos, czyli owoce morza są tu bardzo powszechne. Część z nas skusiła się też na eksperymenty kulinarne i raczej odczucia mamy pozytywne. W tym tygodniu Pan Jakub Ostaszewski ogłosił konkurs pod tytułem „Yo y la comida española”, czyli ja i moje hiszpańskie jedzonko. Zadaniem było wysłanie opiekunowi fotki z lokalnym daniem lub smakołykiem, którego spróbowaliśmy. Wygrały Maja Stankiewicz i Natalia Dobrogowska, a w nagrodę otrzymały, a jakby inaczej, coś smacznego do spróbowania. Pozdrawiamy wszystkich i przesyłamy kilka zdjęć z tematyki kulinarnej.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.