EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Refleksje uczniów po dwóch tygodniach praktyki w Maladze

Praktyki zagraniczne dają nam ogromną możliwość rozwinięcia swoich zdolności językowych. W naszym miejscu pracy możemy poznać nie tylko nowych ludzi, ale również kulturę hiszpańską - od podszewki. Ponadto jesteśmy w stanie poznać i doskonalić obsługę programów przydatnych w naszym zawodzie oraz daje nam to wielką dawkę doświadczenia, które na pewno przydadzą nam się w przyszłości.

Karol Zalewski, Adam Budnik i Krystian Zdanowicz

Dzięki praktykom rozwinęliśmy nasze zdolności językowe, głównie języka angielskiego, ale również z języka hiszpańskiego. Zapoznaliśmy się ze stosowaną w Hiszpanii dokumentacją. Nauczyliśmy się obsługiwać kasę fiskalną oraz terminal płatniczy. 

Krystian Hardziej i Magda Zarzecka

W trakcie praktyk zawodowych w Kiwoko poznaliśmy nowe zagadnienia z zakresu działalności przedsiębiorstwa. Nauczyliśmy się jak zarządzać towarami w magazynie. Rozwinęliśmy swoje umiejętności językowe. Przełamując początkowe problemy komunikacyjne, nawiązaliśmy relacje
z szefostwem i obsługą sklepu. Dzięki naszym opiekunom przyjemnie spędzaliśmy także czas po pracy.

Oskar Trusewicz, Julia Porzezińska i Aneta Tokarska

Dzięki pracy w Toys R Us wzbogaciłyśmy znajomość języka angielskiego oraz poznałyśmy podstawy języka hiszpańskiego. Zawarłyśmy nowe znajomości i wiele się nauczyłyśmy. Miałyśmy okazję zaznać niezwykle przyjemnej atmosfery, którą powinno dawać miejsce pracy.

Anna Ostapkiewicz, Aleksandra Solarska i Aleksandra Dobreńczyk

Praktyki polepszyły naszą znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego. Nauczyły nas jak ważny jest kontakt z klientem i utrzymywanie dobrych relacji ze współpracownikami. Wiemy już, że kluczem do sukcesu jest dobra atmosfera w firmie.

Natalia Dobrogowska i Maja Stankiewicz

W trakcie praktyk cały czas mamy kontakt z językiem angielskim, a niekiedy trzeba próbować swoich sił po hiszpańsku. Na pewno jest to dobra okazja do poznania swoich umiejętności językowych i sprawdzenia w praktyce wiedzy nabytej w szkole. Codziennie uczymy się czegoś nowego, zarówno w pracy, jak i w trakcie organizowanych przez naszych opiekunów aktywności w czasie wolnym.

Jakub Wasilczyk, Piotr Korolczuk i Andżelika Żędzian

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.