EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Odwiedziny opiekunów w zakładach pracy

Drugi tydzień praktyk to również czas odwiedzin opiekunów w miejscach pracy oraz możliwość zobaczenia uczniów podczas jej wykonywania, porozmawiania z ich mentorami, sprawdzenia warunków oraz realizacji programu praktyk. Pracodawcy wyrażali się o naszych uczniach bardzo pochlebnie. Podkreślali, że młodzież odpowiedzialnie i rzetelnie podchodzi do powierzonych im zadań, są zdyscyplinowani, pracowici, dokładni, sumienni i zawsze gotowi do pracy. Miło nam było to słyszeć. Dziękujemy uczniom za sumienne podejście do swoich obowiązków i godne reprezentowanie szkoły.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.