EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Słodkie popołudnie

Dzisiejsze popołudnie na Maladze rozpoczęliśmy w smacznym stylu. Zjedliśmy przepyszne Churros – tradycyjny, tłusty wypiek hiszpański w formie paluszka lub precelka o przekroju w kształcie gwiazdy. Wytwarzany jest z wyciskanego na głęboki olej ciasta i smażony w wysokiej temperaturze. W środku churros są miękkie, a na zewnątrz chrupiące. Nam podano je wraz z gorącą, płynną czekoladą do maczania.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.