„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

2 13 19 29 30

 

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Wycieczka do Grodna

W dniach 8 -10 listopada 2010 roku  odbyła się wycieczka do  Koledżu Handlu w Grodnie. Sześć uczennic klasy II a i IIb wraz z nauczycielkami panią Katarzyną Wieliczko i panią Wiolettą Wilda uczestniczyło w Konferencji Naukowej pt. Psychologia sprzedaży. Spotkanie z nauczycielami pokrewnej szkoły handlowej oraz uczniami służyło wymianie doświadczeń i nawiązaniu nowych przyjaźni. W ramach wycieczki zapoznano się z modelem kształcenia praktycznego na Białorusi oraz miejscami praktyk zawodowych uczniów Koledżu Grodzieńskiego.

Facebook