EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY ZAWÓD                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

5 17 26 6 1

 

Logowanie

Pielgrzymka Maturzystów naszej szkoły na Jasną Górę

W dniach 7-8 października 2022 r. uczniowie klas czwartych naszej szkoły wzięli udział w Archidiecezjalnej Pielgrzymce Maturzystów na Jasną Górę przebiegającej pod hasłem: „Maryja wybrała się i poszła z pośpiechem” (Łk 1, 39).

Celem pielgrzymki było zawierzenie Matce Bożej wszystkich życiowych wyborów, ale też zbliżającego się egzaminu zawodowego i maturalnego.

Każdego roku pielgrzymka maturzystów obejmuje: Mszę świętą w bazylice Jasnogórskiej z kazaniem księdza biskupa oraz aktem oddania młodzieży w macierzyńską opiekę Niepokalanej, nabożeństwo różańcowe w Kaplicy Cudownego obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, a także Drogę Krzyżową na Wałach Jasnogórskich.

Nasze wspólne pielgrzymowanie do Czarnej Madonny dostarczyło młodzieży niezapomnianych przeżyć, przygotowało do odważnego podejmowania wyzwań w dorosłym życiu.

Wdzięczni Bogu za wszystko powierzamy całą społeczność ZSHE, a szczególnie maturzystów- Matce Bożej – Królowej Polski!

Zespół Katechetów

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.