EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Wizyta w cudownym Loro Park

Podczas weekendu zwiedzamy, oglądamy i podziwiamy piękną Teneryfę. Tym razem wybraliśmy się do Loro Park. To miejsce magiczne. Ogród zoologiczno-botaniczny, o ogromnej powierzchni z wieloma różnymi gatunkami zwierząt, ale także bogatą i egzotyczną roślinnością. Zachwyciły nas akwaria pełne meduz, tropikalnych gatunków ryb, ptaszarnia pięknych, kolorowych ptaków, pingwiny z obszaru Antarktydy. Pokazy orek, delfinów, lwów morskich oraz papug zrobiły na nas ogromne wrażenie – obejrzeliśmy kilkukrotnie. Na pewno tu kiedyś jeszcze wrócimy!

Pozdrawiamy ze słonecznej Teneryfy
Uczniowie klas IV d i IV e wraz z opiekunami

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.