EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Noc bibliotek pod hasłem „To się musi powieść”

29 września grupa wychowanków Internatu ZSHE uczestniczyła  w Nocy Bibliotek zorganizowanej przez CEN Białystok. Organizatorzy imprezy przygotowali  wiele atrakcji m.in. zwiedzanie zakamarków biblioteki, kalambury i tarot książkowy, warsztaty tańca ludowego.  Każdy z uczestników mógł również zrobić pamiątkowe zdjęcie w kąciku książkowym. W drodze powrotnej wyruszyliśmy na wieczorną wycieczkę po centrum Białegostoku.  Podczas wspólnego spaceru zapoznaliśmy się  z historią,  kulturą i topografią miasta.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas :)

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.