EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 W INTERNACIE

14.06.2022 r. cała społeczność internatu spotkała się na uroczystej kolacji, podczas której podsumowano mijający rok szkolny w naszej placówce.

Obfitował on w wiele wydarzeń i konkursów:

  • Konkurs wiedzy o tematyce prozdrowotnej
  • Turniej Szachowy o Puchar Kierownika Internatu
  • Konkurs Czystości
  • Konkurs Fotograficzny ,,Ciekawe Miejsca Podlasia”

Laureaci otrzymali dyplomy, nagrody i wyróżnienia.

Spotkanie było wyjątkowym wydarzeniem dla Nas wszystkich.

Wychowankowie, którzy angażowali się w prace na rzecz placówki, prezentowali wzorową postawę, odznaczali się wysokim poziomem kultury osobistej, wrażliwością na drugiego człowieka oraz udzielali pomocy koleżeńskiej w nauce otrzymali dyplomy i listy gratulacyjne.

A szczegółowo przedstawiamy to na załączonych fotografiach.

Pani kierownik Ewa Górska życzyła, aby wakacje minęły wszystkim mądrze, ciekawie a przede wszystkim bezpiecznie.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.