EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY ZAWÓD                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT
24 7 13 29 11

Logowanie

Uroczyste ślubowanie nauczycieli

5 września 2022 r. w Zespole Szkół Handlowo-Ekonomicznych odbyło się uroczyste ślubowanie 104 nauczycieli naszego miasta. Akty mianowania oraz gratulacje nauczyciele przyjęli od zastępcy prezydenta Białegostoku Rafała Rudnickiego.

Serdecznie gratulujemy kolejnego stopnia awansu zawodowego! Życzymy sukcesów w dalszej pracy zawodowej.

Miło nam, że tak doniosła uroczystość odbyła się w naszej szkole. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.