EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Nowy rok szkolny w Internacie Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku

31 sierpnia 2022r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny kwaterując wychowanków w naszym internacie. Było to wyjątkowe wydarzenie szczególnie dla pierwszoklasistów, którzy zamieszkali w internacie po raz pierwszy. Podczas spotkania organizacyjnego z rodzicami wychowanków  pani kierownik internatu przedstawiła Radę Wychowawczą oraz zasady bezpiecznego pobytu w placówce.

 Wszystkim naszym wychowankom życzymy miłego pobytu oraz wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym 2022/2023.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.