EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY ZAWÓD                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT
5 16 3 20 23

 

Logowanie

Dni Otwarte 2023

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

1 września 2022 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023. Uczniowie klas I zgromadzili się w auli szkolnej – tu powitał ich dyrektor Wojciech Janowicz i przewodnicząca rady rodziców pani Mariola Czerwińska. Tu pierwszoklasiści poznali wychowawców klas, kadrę szkoły. Uczniowie klas II – IV spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych.

Wszystkich uczniów serdecznie witamy po wakacyjnej przerwie! Życzymy, by nowy rok szkolny dostarczył Wam wielu pozytywnych wrażeń, nowych umiejętności i przydatnej wiedzy!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.